Prací gel HEY! 1,5l - 22 dávek

Novinka
2 hodnocení
64 Kč 52,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Představujeme Vám HEY!, naší značku pracího gelu, který je výsledkem pětiletého pečlivého vývoje a inovace. Naše společnost se zavázala k tomu, aby Vám přinesla produkt, který nejen dokonale odstraní i ty nejodolnější skvrny, ale také ochrání živost a záři barev Vašeho oblečení. Gel je vhodný jak na bílé tak barevné prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč zvolit HEY! pro vaše praní?

  • Maximální efektivita: Speciálně formulovaný gel pro hloubkové čištění, který zároveň působí šetrně k vláknům a zachovává jejich barvu.
  • Barva jako nová: Dlouhodobé používání geli HEY! zaručuje, že barvy vašeho oblečení zůstanou živé a zářivé, jako když jste je poprvé oblékli.
  • Ekologická volba: Vyrobeno s ohledem na životní prostředí, HEY! je volbou pro vědomé spotřebitele, kteří dbají na kvalitu a udržitelnost.

Jednoduché použití, profesionální výsledky: Stačí aplikovat malé množství gelu přímo na skvrny nebo přidat do zásobníku vaší pračky a nechat náš gel pracovat.

S pracím gelem HEY! získáte nejen čistotu, ale také pocit jistoty, že vaše oblečení je ošetřeno s největší péčí. Vyzkoušejte HEY! a vaše oblečení bude zářit barvami, které vyvolají obdiv kdekoli se objevíte.

Máme stovky spokojených zákazníků, reference na prací gel naleznete na našem Facebooku - Heymarket!

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Hmotnost: 2 kg
výrobce: Černohlávek GROUP
Velikost balení: 1,5l
Barva gelu: zelená
Země původu: Česká republika
Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15% aniontové povrchové aktivní látky, konzervant (Bromo, Nitropropane, Diol), parfém
? Doprava: ZDARMA